Er is geen gebruiker ingelogd

Direct naar:
Bestuur en medewerkers

Bestuur en medewerkers

Bondsbestuur
Marcel Ballas , Kerkrade - voorzitter
Jan Brouns, Heel - secretaris
Joos Jenniskens, Heythuysen - penningmeester 

Martin Arntz -  voorzitter regio Gennep
P.Thijssen, Horst - voorzitter regio Horst/Venray
Jo van der Velden, Steyl - voorzitter regio Peel en Maas-Venlo
Jan Brouns, Heel - voorzitter regio Midden-Limburg
Marie-Jose Kelleners, Sittard - voorzitter regio Westelijke Mijnstreek 
Jo Linders, Kerkrade -  voorzitter regio  Limburg Zuid

Adviseurs Bestuur

Cees Versteden, Roermond
Tielke Ausems, Eijsden

Kantoor en medewerkers
Het kantoor van de KBO Limburg is gevestigd aan de Steegstraat 5 te Roermond. 

Directeur: Hans Hollanders: hans.hollanders@kbolimburg.nl

Secretariaat:
Yvonne Janssen: yvonne.janssen@kbolimburg.nl (management-assistente)
Ellie Ruiter: ellie.ruiter@kbolimburg.nl (secretaresse)
Wil Reijners: wil.reijners@kbolimburg.nl ( controller)

Consulenten:
Elly Gubbels: gubstap@planet.nl - 06-41903145
Arthur Nijsten: anijstenkbo@hotmail.com - 06-51253469
Tessa Mewiss : tessa.mewiss@kbolimburg.nl 06-23413546
Renske Dassen; renske.dassen@kbolimburg.nl  06-38606995